Mâneci rezistente la tăiere pentru manipulări grele tegera 72 , grad protectie cat. ii, marimi 7 – 10, culoare negru . Comanda minima 6 buc
Mâneci rezistente la tăiere pentru manipulări grele tegera 72 , grad protectie cat. ii, marimi 7 – 10, culoare negru
Fisa tehnica
Mânecă cu protecție împotriva tăieturilor cu rezistență la tăiere de nivelul D. Tricotate 10 gg, cu tehnologia CRF, poliester, spandex și fire din fibră de oțel și bazalt. Pentru toate lucrările, aprobate pentru manipularea produselor alimentare. Cu atașare unică pentru mână pentru potrivire bună și punerea și scoaterea ușoară a mănușilor. A se utiliza cu mănușă potrivită pentru protecție completă.
.
Cele mai vandute
| Brand | |
|---|---|
| Marime | 7( S ), 8( M ), 9( L ), 10( XL ) |
| Culoare | Negru |
| Categorie protectie | II |
Fii primul care adauga o recenzie la „Mâneci rezistente la tăiere pentru manipulări grele tegera 72 , grad protectie cat. ii, marimi 7 – 10, culoare negru”
Trebuie sa fii autentificat pentru a publica o recenzie.


Recenzii
Nu exista inca recenzii.